GEBZE TESİSAT İLE GÜVENİLİR GEBZE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Gebze bölgesinde tesisat alanında güvenilir ve profesyonel çözümler getiren Gebze Tesisat firmamız, kırmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Evinizde yada iş yerinizde banyo, tuvalet, mutfak ve diğer alanlarda su kaçağı varsa işinin ehli ustalarımız, kameralı sistemle su kaçağı kontrolü yapmakta ve güvenilir çözümler sunmaktayız.

Gebze Tesisat firmamız, çoğunlukla Gebze, Darıca, Çayırova ve Beylikbağı bölgelerinde, yüksek müşteri memnuniyetiyle her türlü tesisat hizmetini vermektedir.


Gebze su kaçağı bulma konusunda uzman ve tecrübeli kişiler tarafından yapılmalıdır. Binalarda ya da dairelere ait borularda zamanla arızalar oluşabilir. Kimi zaman sorun binalarda kimi zaman ise daire tesisatı içinde oluşan su kaçağı tespiti yapılarak kısa sürede onarılacak bir durumdur. Su kaçağı nedenlerin biri boruların yüksek basınç ile birlikte patlayarak su sızıntısının oluşmasıdır. Su sızıntısı, binalarda oluşuyorsa bunun sebebi ya tesisat sistemini üreten firmaların hatası ya da tesisatı döşeyen usta hatasıdır. Eğer evinizde ya da binanızda su sızıntısından şüpheleniyor ve bir su kaçağı olduğunu düşünüyorsanız Gebze su kaçağı tespiti yapan firmamızı arayabilirsiniz.

Su kaçağı nasıl anlaşılır?

Tesisatta Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Evde su kaçağı varsa nasıl anlaşılır?  sorusunun cevapları için en yaygın görülen problemler arasında mutfaktaki tesisatın dayanıksız veya kalitesiz olması nedeniyle sıcak su borusunun patlamasıyla ortaya çıkan mutfak tezgahı altından su çıkıyor şikayeti yer almaktadır. Bir diğer sorun ise su tesisatının zamanla dayanıklılığını yitirmesi ve şebeke basıncının fazla olması sonucu boruların patlamasıyla ortaya çıkan tuvaletten alt kata su sızıyor sorunudur. Ayrıca kırık veya çatlak borulardan kaynaklanan sızıntılar nedeniyle banyo küveti veya duş deliğinden alt kata su akıyor ya da üst kattan akan sular için ne yapılmalı? sorunları da ortaya çıkabilir. Bazen su kaçağı gözle görülür şekilde ortaya çıkmayabilir, ancak dikkatinizi çeken bazı belirtiler olabilir. Bunlar arasında zemin ve tavanlarda su damlacıklarının birikmesi, duvarlarda küflenme, nemlenme, duvarların terlemesi, duvarlarda oluşan ıslaklık, duvar boyasında renk değişimleri, vanalar kapalı olsa bile döşeme ve duvar arkalarından gelen su sesi, vanaların kapalı olmasına ve su sayacının düzgün çalışmasına rağmen yüksek su faturası gibi sorunlar yer alabilir. Bu tür sorunlardan biriyle karşılaşıyorsanız, öncelikle su sızıntısının yayılmasını engellemek için su vanasını kapatmanız önemlidir. Su vanası kapatıldıktan sonra firmamız Gebze Tesisat ile iletişime geçerek kırmadan su kaçağı hizmeti talep edebilirsiniz.

Gebze su kaçağı tespiti, Darıca su kaçağı tespiti, Çayırova su kaçağı tespiti ve çözümleri için, iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

gebze su tesisatçısı

Gebze Tesisat Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapar?

Firmamız, evde ki tesisatı kırmadan su kaçağı bulma hizmeti sunarak sızıntıları pratik bir şekilde tespit etmektedir. Su kaçağı tespiti için robotik cihazlar, kameralı görüntüleme sistemleri ve yüzeyden dedektörler kullanılmaktadır. Su kaçağı tespiti için teknik servis elemanlarımız, ilk olarak teknolojik cihazlar kullanarak su kaçağının ana noktasını belirleyerek sızıntının tam yerini tespit ederler. Borulara gönderilen kameralı görüntüleme sistemi sayesinde su kaçağının ana kaynağı belirlenebilirken, küçük sızıntılar ise su tespiti yapan dedektörler ve akustik dinleme cihazlarıyla kolaylıkla bulunabilmektedir.

Pis su gider borusu ve banyo tuvalet su sızıntısı tespiti için akustik dinleme cihazları, boruların içini görüntülemek için kameralı cihazlar ve su sızıntısını bulmak için nem seviyesini ölçen robotik cihazlar kullanılmaktadır. Gebze su kaçağı tespiti yapan ustalarımız, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Firmamız, robot teknolojisi, akustik dinleme cihazları ve diğer hassas aletler kullanarak tesisatınızda herhangi bir onarım veya tadilat ihtiyacı olmadan su kaçağı tespiti ve onarımını gerçekleştirmektedir.

Su kaçağı tespiti nasıl yapılmaktadır?

Kırmadan su kaçağı bulma hizmeti ile tesisatı kırıp dökmeden çok pratik şekilde sızıntılar bulunabilmekte, su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Su kaçağı tespiti yapılırken robotik cihazlar ve kameralı görüntüleme cihazları kullanılmaktadır. Tesisatı kırıp dökmeden sadece nokta atışı sayesinde yüzeyden dedektörler yardımı ile su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Gebze su kaçağı tespiti yapan teknik servis elemanı ilk olarak kullanacağı teknolojik cihazlar ile su kaçağının ana noktasını tespit ederek sızıntının tam yerini belirlemektedir. Borudan içeri gönderilen kameralı görüntüleme sistemi ile su kaçağının ana kaynağı öğrenilebiliyorken diğer yandan küçük sızıntılar, su tespiti yapan dedektörler ve akustik dinleme cihazları sayesinde kolaylıkla tespit edilebilmektedir.
Pis su gider borusu, banyo tuvalet su sızıntısı tespiti için akustik dinleme cihazları, borunun içini görüntülemek için kameralı cihazlar, nem seviyesini ölçerek su sızıntısını bulan robotik cihazlar kullanılmaktadır. Su kaçağı tespiti yapan ustalarımız konusuna hakim ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Firmamız kullandığı robot teknolojisi, akustik dinleme cihazları ve diğer hassas aletler sayesinde tesisatınızda herhangi bir onarım ya da tadilata gerek kalmadan su kaçağı tespitini ve onarımını yapmaktadır.

Servis Çağır