Darıca Tuvalet Tıkanıklığını Açan Tesisatçı

Darıca tuvalet tıkanıklığını açan tesisatçı açma işlemine duyulan ihtiyacın sürekli artması ne kadar fazla kullanım alanı olduğunu gösterir. Zorunlu bir ihtiyaç olan tuvalet kullanımının özellikle dış mekanlar da evlerimiz de kullandığımızdan biraz daha özensiz kullanmaktayız. Tuvalet kağıdı, ıslak mendil hatta yanlışlıkla düşürülen sigara paketleri, bulaşık teli sifonu çektiğiniz de rahatça gittiğini görmek aynı şekilde borudan tahliyesinin de olduğunu göstermemektedir. Islak mendil ve tuvalet kağıdı kullanımın haddinden fazla kullanımı kısa zaman da tıkanmanın oluşumuna sebebiyet verir. Boruda meydana gelen tıkanmanın kullanım devam etmesi ile artması ve en sonunda döktüğünüz bir miktar su ile bütün pisliğin yüzeye çıkmasına neden olur. Eğer tuvaletiniz  klozetli ise bir nevi de olsa bu pisliklerin dışarı taşmasını önleyebilirsiniz. Fakat alaturka tuvalette tamamen etrafa taşan oldukça kötü bir görüntüye neden olan tuvalet tıkanması için aldığınız her öneriyi uygulamayın. Bir pompa yardımı ile açabileceğinizi yada bizim tanıdık bir usta var hemen halleder diyerek akıl danıştığınız arkadaşlarınızı dinlemeyin ve mutlaka kurumsallaşmış tesisatçıları arayın. Bu şekilde yapılan yanlışlar küçük bir alanda etkili olan tıkanmanın bütün noktalara yayılmasına neden olarak en sonunda önüne geçilemez bir hal almasına neden olur.
Tuvalet tıkanıklığı açma işleminde artık geçerli olan tek yöntem tıkanıklık açıcı robotların kullanımıdır. Bu cihazlar sayesinde sadece yüzeye yakın noktalar da kanal hattından kaynaklı tıkanmaların dahi açılmasını sağlıyoruz. Üstelik bunu yaparken tuvaletiniz kullanılamaz bir hale gelmesine izin vermeden sıfır hasarla yapmaktayız. Bunun için cihazlarımıza bağlı olarak bulunan kameraları tuvalet giderinden içeri sokmak yeterlidir. Sonrası zaten adım adım cihazların yönlendirilmesi ile yapılacak bir işlemdir. Giderden içeri gönderdiğimiz kameralar yardımı ile noktasal olarak belirlediğimiz tıkalı noktalara ulaşmak için duvar yada fayansı kırmadan tıkanıklık açıcı tellerin yardımı ile tıkanmaya sebebiyet veren madde ve katı cisimleri parçalanması sağlanır. Ustaların bu işlemi yaptığı sırada üst katlardan dökülen boş suların da tabi ki tıkalı maddelerin kanala tahliye işleminin daha hızlı yapılmasını sağlar. Tıkanmanın olduğu noktada zorlanarak ilerleyen tellerin tıkalı olan tüm noktaları açması ile rahat ilerlediği zaman işleme son verilir ve borunun içerisinden çekilir.
Bu çekilme sırasında eğer borunun içerisinde madde kalması söz konusu ise ucunda bulunan kanca yardımı ile içeride bırakılmadan dışarı çıkarılır. Her aşama da son derece modern teknikler uygulanarak artık eski yöntemlere bir kalem çeken Gebze tesisat ile tuvalet tıkanıklığı açma kabusunuz olmayacak. Uygulanan bu işlemler sonucunda günlerce kötü kokular ile uğraşmak zorunda kalmadan anında tuvaletiniz eski kullanımına devam edilmesi sağlanır. Yerel tesisatçıların hala eski yöntemleri kullanıyor olması nedeniyle tercih edeceğiniz tesisatçıdan uygulamış olduğu işlemler hakkında en doğru bilgileri almanızda yarar var. Cihazla açıyoruz diyerek elinde küçük bir alet çantasıyla gelen tesisatçıları tercih ederek evinizin mahvolmasını neden izleye siniz ki? Çok küçük bir fark ödeyerek tuvalet tıkanıklığı açma işlemlerin de görüntülü robot kullanımı sayesinde yaptıracağınız sağlıklı onarımlar artık içiniz rahat olsun. İstanbul tesisat onarım ekibi ve ekipmanları ile 7/24 vermiş olduğu tıkalı boru açma işlemlerin den her durumda yararlanabileceğinizi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın