Gebze Tıkalı Lavabo Açma Yöntemleri

Gebze tıkalı lavabo açma yöntemleri lavabo tıkanıklığı denince nedense hep akla kötü görüntüler gelir. Bu tarz bir tıkanma ile karşılanan ilk olarak ev hanımları olduğu için hemen birbirlerine danışarak lavabo tıkanıklığı açma için ne yapmak gerekir diyerek akıl almalar başlar. Küçük bir tıkanma sorunu yüzünden giderlerimizi mahfettiğimiz bilmeden litrelerce açıcı olarak satılan ürünleri kullanıyoruz. Eğer bu şekilde bir açma işlemi mümkün değilse bildiğiniz sırf asiti dökerek hemen çözümlenmesini istiyoruz. Bu kadar ürün kullanmaya hangi boru dayanır ki? Zaten içerisin de bulunan yoğun kimyasallar ile eriyen maddeler sıcak suyun da bu ürünler ile bol bol dökülmesi ile bir anda açılıveriyor. Olan da kullanmış olduğumuz gider borularına olmaktadır. Sadece boruda tıkanmanın değil aynı zaman da bu ürünlere sürekli maruz kalan borunun eriyerek belli noktalar da oluşan açılmalar sonucun da pis su kaçağının da yaşanmasına neden oluyor. Bunu bilmeden kullandığımız açıcı ürünler, asitli çözeltiler ve kezzaplar yerine lavabo giderlerinizin kontrol edilmesi ile yapılacak lavabo tıkanıklığı açma doğru olanıdır. Tıkanmanın nedenini bilmeden kullanmış olduğunuz bu ürünlerin eğer kırılmadan dolayı oluşan bir tıkanma varsa size yarar sağlamaz. Kısa zaman içerisinde tekrar yaşayacağınız gider tıkanması ile boş yere borunuzun sağlam kısımlarına zarar vermiş olursunuz.
Biz tesisatçılar olarak kesinlikle bu ürünlerin kullanımını onaylamıyoruz. Yapmış olduğumuz işlemler de uygulanan müdahalelere bile dayanamayacak derece de güzsüzleşen borular nedeniyle hattın tamamın da yapılan yenilik 3-4 liraya aldığınız ürünlerin binlerce liralık yansıması olmasını istemiyorsanız zararın neresinden dönerseniz kardır deyip artık tesisatçılardan yardım isteyin. Lavabom kırılır, fayanslarım yerinden sökülür diye de korkmayın. Artık tıkalı boru açma işlemlerin de kırmaya, dökmeye yer yok. Çok cazip fiyatlar ile uygulatabileceğiniz bu işlemler size bir telefon kadar yakın. Üstelik istanbulun hangi noktasında olursanız olun sürekli gezici olarak dolaşan ekiplerimiz ile bizleri aradıktan kısa bir zaman içerisinde ustalarımızın tıkanıklığın meydana geldiği bölgeye gelerek lavabo tıkanıklığı açma işlemine başlarlar. Lavabo giderlerinin çok dar ve kıvrımlı olması her ustanın yapabileceği bir işlem olmamasına neden olmaktadır. Bu noktalara kırmadan ulaşmak ve biriken tüm maddeleri temizlemek bu işi iyi bilen usta ve iyi bir cihaz ile mümkün olur.
Belki de en önemli yeniliklerden biri olan bu cihazların boru hattının içerisinde yapmış olduğu işlemler alınan görüntüler sayesin de her noktayı görmek hiçbir noktayı kırmadan mümkün olur. Kameralı cihazlar sayesinde sadece tıkalı noktaların tespitini yapmıyoruz. Borunuzun genel durumu hakkında da bilgiler vererek oluşan yoğun ve kireçli noktaları de tespit ediyoruz. Eğer bu maddelerin çok yoğun bir miktarda olduğu tespit edilip lavabo giderleriniz de aşırı olan yağ artıkları da belirlenirse lavabo tıkanıklığı açma işleminin ardından basınçlı su sistemi ile genel bir temizleme işlemi de yapılmaktadır. Görmediğiniz noktalar da tamamen gelişigüzel ve tahmine dayalı işlem yaparak boşa vakit kaybetmenin ne gereği var. Lavabo gidelerinizin içerisin de olup biten her sorunun en doğru şekilde tespitinin yapılmasını sağlayan bu robotlar ile darıca lavabo tıkanıklığı açma işlemi sizi de çok mutlu edecek. Yapılan açma işleminin ardından kameralar ile hattınızın tekrar kontrol edildikten sonra bitirilen işlemler de üstünkörü işlem yapmadan kalıcığın sağlandığından emin olunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın