Gebze Peteklerin Altı Isınmıyorsa Ne Yapmalısınız

Gebze peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız  Yaşamakta olduğumuz şu soğuk kış aylarındaki en büyük sıkıntımız yeteri kadar ısı vermeyen radyatörlerin olmasıdır. Isıyı yükseltseniz bile egrekli ısı verimini alamıyorsanız bunun hemen bakılması gereken bir sorun olduğunu unutmamalısınız. Uzmanların dediklerine göre kalorifer tesisatı rutin olarak 2 yılda bir yapılmalıdır, bakım yapılması için mutlaka bir sorunun olmasını beklememelisiniz. Isı kaybı ayrıca yüklü faturaların gelmesine ve bütçenizde açıklara da neden olacaktır. Isınmak için dereceyi arttırmak bu sonucu doğurur. Elle kontrol ettiğiniz zaman peteklerin alt kısımlarının ısınmadığını görürseniz bu kısımlarda çamurlaşma olduğu aklınıza gelmelidir. Darıca eteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız?
Tesisatınız temizlenmedikten sonra beklediğiniz verimi alamazsınız. Kalorifer tesisatın içinde devamlı dolaşan su zaman içinde tortular ve çamurlaşmalar yapar ve bu tortular peteklerin alt kısımlarında birikir. Sıcak su bu sebepten dolayı devir daim yapamaz ve yeterli ısıyı almamaya başlarsınız. Peki Kocaeli eteklerin altı Isınmıyorsa ne yapmalısınız diye sorarsanız hemen bir tesisatçı ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Boruların içinde de yine suyun dolaşımı yüzünden kireçlenmeler olabilir ki bu da aynı sonucu yani ısıda düşüklüğe neden olur. Biz sizi bu dertten kurtaracak en kolay ve kısa yolu biliyoruz, üstelik peteklerinizi yerinden bile sökmeden bunu oldukları yerde yapabiliyoruz. Teknolojiyi çok yakından takip eden bir firma olarak özel kimyasallarla kireçlenmeleri ve tortuları temizliyoruz.
Kalorifer tesisatındaki suyu makinelerle çekip boşaltıyor ve içlerine bazı maddeler zerk ederek biraz bekletiyoruz. Bu özel maddeler peteklerin alt tarafında birikmiş olan çamur ve tortu tabakasını çözüyor ve biz sonrasında yine robot dediğimiz makinelerimizin yardımı ile bu tortuları çekiyor, ardından peteklerin içine bol su vererek tamamen temizlenmesini sağlıyoruz. Bu işlemleri yaparken evinizin hiçbir tarafı kirlenmiyor bile. Peteklerin altı ısınmıyorsa ne yapmalısınız sorusunu yanıtlamaya çalışıyoruz. Görüldüğü gibi gelişen teknoloji sayesinde her şeyin kolayı var, bütün iş bu teknolojiyi iyi kullanmayı bilmekte yatıyor. Ve biz firma olarak bu konuda kendimize çok güveniyoruz. Öz verili çalışmalarımız meyvelerini veriyor ve sizlerden hep olumlu eleştiriler alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın