Kocaeli Atık Su Gideri Tıkanıklığı Açma

Kocaeli atık su gideri tıkanıklığı açma evlerde meydana gelen problemlerin çoğunluğu su tesisatı ile ilgilidir. Temiz su tesisatlarında sorunlar oluşabildiği gibi atık su giderlerinde de birçok problem oluşmaktadır. Atık su tesisatları arasında en çok sorun çıkaranlarından biride tuvalet tıkanıklıklarıdır. Klozetlerde S denilen düz olmayan bir boru bulunduğu için tıkanıklığı açmak sanıldığı kadar kolay olmaz. Geleneksel yöntemlerde kırmadan gebze atık su gideri tıkanıklığı açma işlemi gerçekleştirilemez. Bu sebeple de masrafların daha çok artacağı anlamına gelen tadilat işlemlerine ihtiyaç vardır. Kırılan fayanslar, kırılan yer döşemesi için büyük bir tadilat gerekecektir. Ancak artık klozet tıkanmalarını açma işlemleri daha modern yöntemlerle yapılmaktadır. Geliştirilen robot kanal açma cihazları ile tıkanan küvet ve klozetler hiçbir kırma işlemi yapılmadan kolayca açılabilmektedir.
Robot cihazı ile darıca atık su gideri tıkanıklığı açma işlemi daha modern bir yöntemle yapılabilmektedir. İşinde uzman kurumsal firmalar, tıkalı gider açma işlemini kırmadan gerçekleştirmektedir. Klozet tıkanıklıklarının yanında küvet tıkanıklıkları da önemli sorunlara yol açmaktadır. Tüm gider tıkanıklığı açma işlemlerini en son teknoloji cihazlarla yapan firmalar, küvet açma işlemini de uzman personelleriyle kolayca gerçekleştiriyor. Tıkanıklık açma işlemlerinde kullanılan görüntüleme cihazı ile tıkanıklığın konumu tam olarak tespit edilebilmektedir. Bu sayede kırma işlemine gerek duyulmamaktadır. Eski tip küvetlerde 2-3 fayans kırılması gerekirken klozet açma işlemlerinde kırma yapılmaz.
Atık su gider tıkanıklığı açma işlemleri ise robot tıkanıklık açma cihazları ile yapılır. Bu cihazlar, görüntüleme cihazı aracılığı ile tam olarak yeri tespit edilen sorunu zorlanmadan açmaktadır. İşlem yapılırken gider borularına hiçbir zarar verilmez. Atık su giderindeki tıkanıklığını geçici olarak açmayı başarabilseniz bile bir süre tekrarlanması muhtemeldir. Bu nedenle bu işte uzman ve profesyonel hizmet veren firmalardan yardım alınılması gerekmektedir. Firmalar, gider açma işlemlerini modern cihazlarla yapmaktadır. Eğer gider tıkanıklığı tekrarlanırsa evin içine bakteri ve mikroplar dolabilir. Hayatınızı tehlikeye sokacak bu bakterilerin evin içine yayılması hiç de iyi olmaz. İşlem öncesi görüntüleme cihazları ile sorunun yeri tam olarak tespit edilirken robotlarla gider açma işlemi yapıldıktan sonrada görüntüleme cihazları ile tekrar kontrol edilmektedir. Tıkanıklığa neden olabilecek ufak bir parça bile olsa temizleme işlemi tekrar edilmektedir. Bu sebeple sorunlu olan giderlerinizi açma işlemini uzman firmalara bırakmanız daha akıllıca olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın