Gebze Kanal Tıkanıklığı Açan Firma

Gebze kanal tıkanıklığı açan firma kanal tıkanıklığını yaşanan sorunlar karşısın da direk olarak farketmemiz imkansızdır. Giderlerimiz de meydana gelen tıkanma sonrasın da genellikle farkına vardığınız kanal tıkanmalarının hangi sebeple oluştuğu belirlenmesi gereken öncelikli sorundur. Çok fazla sorunun oluşmasına zemin hazırlayan bu problemler karşısında kanal açma işlemi her zaman yeterli olmayabilir. Tıkanmaya neden olan kanal borusu tıkanması değilse mutlaka zeminde bir kırılma yada hattın bağlantı noktasından kopması giderlerin tıkanmasına sebebiyet verebiliriz. Daha çok giriş katlar için zahmetli olan bu problem de doğru tespitler yapılmadan sadece tıkanıklık açma işlemi geçici bir rahatlama sağlamak içeride olan problemin daha fazla büyümesine neden olur. İçeriye yapılan bir müdahale olmadığı burada ki maddeler aynı şekilde kalarak açılan kısma tekrar doluncaya kadar sorununuz giderilmiş gibi hissedersiniz.
Fakat birikmeye devam eden pis su ve artık maddeler ile sadece gider kullanımını engellemiş olmazsınız suyun zeminden sızma yapması ile eğer alt katınızda bodrum yoksa direk parkelerin altına kadar gelerek sızma yapar. Bastığınız da parkelerden dışarı çıkan sular, zamanla çürümeye başlayan kapı ve zemin ile canınız fazla derece sıkılır. Üstelik hattınız da kırılma gibi bir durumun olduğu durumlar da yan dairelerinizin bodrumları varsa onarım yapılana kadar sürekli takip içerisinde olmalısınız. Su sürekli akan bir yapı olduğu için komşunuzun bodrumuna kadar sızarak elde var olan sorunun iki katına çıkmasına neden olabilir. Bunu önlemek için kanal açma işleminin yanında cihazlar ile kamera ile gider borusu  görüntüleme işlemini kullanmanızda yarar var. Bu işlemin bana ne gibi yararı var? Diye düşünecek olursanız şu şekilde anlatayım. Bu zamana kadar eğer bu yöntem ile bir işlem yapmadıysanız hiçbir zaman hattınızın tam olarak açılmasını sağlamadınız demektir.
Kamera kullanımı olmadan yapılan kanal açma işlemlerin de sadece ulaşılabilen yere kadar ve suyun akışının sağlanması noktasına kadar işlem uygulanır. Nasıl olsa açılda diyerek daha fazla ileriye gitmeye gerek duymayan ustaların burada işini iyi yapmamaları da tabi ki söz konusu olmaktadır. Kamera teknoloji sayesinde kanal giderlerinden evinizin içerisine girilerek tıkanıklığın etkili olduğu bütün noktalar belirlenir. Yani sadece tuvaletiniz tıkandı diye mutfak lavabo giderleriniz kontrol edilmeden geçilmez. Mutlaka oraya doğru giden bir tıkanıklığın da olduğu düşünülerek genel bir hat taraması yapılır. Kameralı cihazlar ile kanal boruları içerisinde bu işlem uygulanırken alınan sinyaller ile kısa sürede yüzeyden tespit yapılması sağlayan dedektörler kanalın hangi noktadan tıkanmaya başladığını belirlememize neden olur. Kanal borularının giderlere bağlı olduğu hat genellikle ara holünüzden mutfak ve tuvalete doğru gider.
Kullanılan bu dedektörler ile çoğu zaman koridorun tam ortasından başlayan tıkanıklık ile çok daha yerinde giderilmesini sağlayabiliyoruz. Bu yöntem bize eski yöntemler de yapmış olduğumuz gereksiz zaman harcamalarını yok ederken firma güvencesi altında artık kanal açma işlemlerini acabalar ile uğraşmadan rahatlıkla yaptırmanızı sağlıyor. Geleneksel yöntemler ile bu işlemi yaptırdığınız da evinize verilen hasarların onarım masraflarını topladığınız da kamera sistemi ile yapılan hasarsız ve kırmadan kanal borusu açma işlemlerine daha az ücret ödeyebileceğinizden emin olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken telefonu elinize alıp numaralarımızı çevirmek kadar basit bir işlemdir.

Hemen Arayın